Grupowy Konkurs Plastyczny na "Ozdobę Wielkanocną" w "Biedronkach" - rozstrzygnięty!.

Dzisiaj, 25 marca br. podsumowano wyniki i nagrodzono uczestników Grupowego Konkursu Plastycznego "Najpiękniejsza Ozdoba Wielkanocna". W Konkursie wzięło udział 9 dzieci, złożono 12 prac konkursowych.

Prace były pomysłowe, kreatywne, tematyczne i wyjątkowe. W ich wykonanie, dzieci i ich rodzice, włożyli wysiłek i zaangażowanie. Wszystkie ozdoby, załużyły na nagrodę i Wyróżnienie. Wszyscy uczestnicy Konkursu  otrzymali pamiątkowe Dyplomy - Wyróżnienia i upominki z funduszy wychowczyni.                                                                            Uczestnicy:  Alicja Cirkosz, Ignacy Kaczor, Karol Rożniata, Antoś Kiełt, Basia Jóżwiak, Maja Wermuth, Zosia Kuchniak, Mateusz Kulewicz, Laura Pas.

Ozdoby Wielkanocne zostały przekazane do odsprzedaży na Kiermasz Świąteczny organizowany przez Radę Rodziców, auzyskane fundusze, zostaną przeznaczone na rzecz dzieci przedszkolnych.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za tak liczny udział, wkład pracy i materiałowy, za Wasze poświęcenie i zaangażowanie!