"Moja Niepodległa" realizacja projektu edukacyjnego

Czterolatki w dniach 5-10 listopada rozpoczęły działania dotyczące obchodów 100-lecia Niepodległości Polski.  Wspólnie ze społecznością przedszkolną, dzieci  realizowały zadania  projektu edukacyjnego „Moja Niepodległa”, którego celem jest budowanie tożsamości i wspólnoty narodowej, zainteresowanie dzieci dziejami Polski i Polaków oraz przybliżenie, w atrakcyjnej i przystępnej formie, polskich symboli narodowych. Przedszkolaki poprzez udział w różnorodnych zajęciach edukacyjnych,  wydarzeniach kulturalnych, wycieczkach, poznały pojęcia i wydarzenia związane z polską historią, poczuciem tożsamości narodowej i wolności. Zakończeniem projektu był nasz udział, wspólnie z Rodzicami,  w grze terenowej „Moja Niepodległa”. Serdecznie dziękuję Rodzicom za ich przybycie i aktywny udział  w działaniach na podwórku przedszkola.