PASOWANIE MOTYLKÓW

We wtorek 29 listopada 2022 roku odbyło się Pasowanie dzieci z grupy MOTYLKÓW.  Na uroczystości dzieci gościły Rodziców i panią Dyrektor. Uroczystość rozpoczęła się jesienną  piosenką oraz zabawą ruchowo-muzyczną "Błyskawica, grzmot", w której nie zabrakło działań rodziców. Przedszkolaki recytowały wiersz "Nasza grupa", tańczyły Shanty. Nie zabrakło pokazu artystycznego z wstążkami, woreczkami czy drewnianymi patyczkami. Dzieci świetnie poradziły sobie z pokazem grania i zabawy bum bum rurkami, oczywiście wspólnie z Rodzicami. Poprzez występ artystyczny i prezentację umiejętności współpracy i integracji dzieci zostały przedszkolakami, otrzymały dyplomy i upominki, następnie uczestniczyły w spotkaniu i poczęstunku .
BARDZO DZIĘKUJĘ RODZICOM ZA PRZYGOTOWANIE POCZĘSTUNKU DLA DZIECI.