Wszyscy wszystkim ślą życzenia.

To już ostatnie przygotowania do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia w grupie "Pszczółek". Dzieci wykonały już wszystkie zadania z Kalendarza Adwentowego, ostatnie wypełnią w Wigilię, wszyscy wszystkim złożą świąteczne życzenia.

"Pszczółki" wykonały też papierowy łańcuch na choinkę, porównywały jego długości, niektóre były bardzo długie. Dzieci poznały też zwyczaj przesyłania życzeń na kartkach pocztowych.Wiedzą, że potrzebny jest adres, praca poczty listonosza, aby życzenia dotarły do adresata.Oglądały bogatą kolekcję pocztówek świątecznych i układały z nich "Drzewko życzeń". Przygotowały też nasze "Drzewko życzeń"  z papierowych rączek ,z zapisanymi życzeniami dla rodziny, dla bliskich, dla kolegów.

Tymi serdecznymi życzeniami pozdrowiły wszystkich i życzyły "Zdrowych i wesołych Świąt".