Anna Sojka-Durejko

Bieżące wydarzenia

Piknik nad Odrą

W piękną słoneczną środę dzieci z całego przedszkola zostały zaproszone w  odwiedziny i zabawy w ogrodzie u Igora. Na miejscy  bardzo serdecznie  powitali nas Dziadek, Babcia i Mama Igora, po czym zaprosili wszystkich do zabaw w ogrodzie. Po wspaniałej zabawie gospodarze zaprosili dzieci do obiadu w plenerze: pyszne kiełbaski, frytki i bułeczki  oraz różne napoje i słodkości - takie atrakcje czekały na przedszkolaki. Przebywanie w tym miejscu  sprawiło dzieciom ogromną przyjemność i  radość. Zmęczeni, w dobrych humorach,  wróciliśmy do przedszkola. Pięknie spędzony czas na długo pozostanie nam w pamięci. Bardzo dziękujemy Państwu Irenie i Eugeniuszowi Stachera oraz  Pani Kamili Stachera-Szpyt za serdeczne przyjęcie.

GALERIA FOTO