Anna Sojka-Durejko

Bieżące wydarzenia

Sportowe atrakcje z okazji Dnia Dziecka

W piątek 31 maja uczestniczyliśmy w Mundialu i obchodach Dnia Dziecka. Wszystkie atrakcje mieliśmy szansę poznać na placu Szkoły Podstawowej w Widuchowej.  Dmuchane elementy, gra o bezpieczeństwie i rozgrywka meczu w dmuchanym boisku sprawiły dzieciom sporo radości. Mieliśmy także okazję skosztować grillowanych kiełbasek oraz przepysznej i bardzo słodkiej waty cukrowej.  Nie zabrakło też wesołego spaceru, a po powrocie do przedszkola ... dzieci na twarzach wymalowane zostały przez wychowawczynię. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.