Anna Sojka-Durejko

Bieżące wydarzenia

Święto Rodziców

Kochamy Was, Drodzy Rodzice  – pod takim hasłem dnia 24 maja w grupie Biedronek odbyło się radosne spotkanie Dzieci i Rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty.

Wszystkie dzieci z bijącym sercem i wypiekami na twarzy recytowały wiersze,  śpiewały piosenki oraz wykonywały układy taneczne. Licznie przybyli Rodzice z podziwem i wzruszeniem oklaskiwali swe pociechy. Do ciepłych życzeń dołączyła się również wychowawczyni grupy.  Przy wspólnym biesiadowaniu dzieci wręczyły swoim Rodzicom  drobne upominki, własnoręcznie wykonane serduszka,  kwiatki,  ozdobione laurki oraz portrety Rodziców. Przedszkolaki występem i upominkami wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Uroczystość była podniosła, ale i bardzo radosna,  przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

GALERIA FOTO