Anna Sojka-Durejko

Bieżące wydarzenia

Babciu, Dziadku kochamy Was!

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Dziś w grupie „Biedronek” było  radośnie i gwarno, bowiem do przedszkola  licznie przybyły nasze najukochańsze Babcie oraz przybyli nasi najukochańszy Dziadkowie. Grupa czterolatków przedstawiła swój program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczno-wokalne, taneczne oraz recytatorskie.  Dumni Goście ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich,  a przedszkolaki odważnie i z nutą tremy reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci  dla swoich dziadków przygotowały laurki oraz wręczyły już wcześniej przygotowane własnoręcznie prezenty. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a każda wnusia i każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci. Serdecznie dziękuję Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie, Rodzicom za przygotowanie „poczęstunku”. Mimo niskiej temperatury jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach wszystkich.

GALERIA FOTO