Anna Sojka-Durejko

Bieżące wydarzenia

Mieszkańcy jesiennego lasu

Podczas realizacji bloku tematycznego "Nadchodzi jesień" czterolatki wzbogacały wiadomości na temat zwierząt żyjących w lesie, określały ich nazwy, znają cechy charakterystyczne ich wyglądu i wiedzą w jakim środowisku mieszkają.  Dzieci prawidłowo określały też cechy charakterystyczne dla jesiennego krajobrazu, rozwiązywały zagadki oraz świetnie dzieliły na sylaby nazwy poszczególnych zwierząt. Wykonały także prace plastyczno-techniczne, które ozdabiają gazetkę dla rodziców  oraz stanowią wystrój naszej biedronkowej sali. Podczas zadań przedszkolaki  tworzyły prace za pomocą różnych technik plastycznych.  Pokazały kreatywność i pomysłowość oraz doskonaliły zręczność i precyzję manualno-graficzną dłoni i palców. Rozpoznacie zwierzątka..?