Anna Sojka-Durejko

Bieżące wydarzenia

Pierwszy jesienny spacer

Jesień to piękna pora roku, pełna kolorów i cudownych widoków. Tegoroczna jesień jest wyjątkowo ciepła, dlatego też zachęciła ona przedszkolaków, w dniu 18 października,  z grupy "Żabek" do spaceru poza teren przedszkola. Jeszcze w placówce utrwaliliśmy zasady bezpiecznego poruszania się po chodniku przy drodze. Wyjaśniliśmy także jakie zasady obowiązują, aby czuć się bezpiecznie podczas wyjść poza placówkę. Konieczne także było nałożenie kamizelek odblaskowych, które spodobały się najmłodszym. Nie mniej niż wąż zwany Spacerusiem, który pomógł przebyć nam wyznaczoną trasę. Już na spacerze dzieci obcowały bezpośrednio z przyrodą, zwiedziły "Orlik", spotkały swoich kolegów i koleżanki na placu szkolnym. Na zakończenie nie zabrakło wypowiedzi na temat wrażeń i emocji...w końcu po raz pierwszy zwiedzaliśmy najblizszą okolicę.