Anna Sojka-Durejko

Bieżące wydarzenia

Mikołajkowo u Pszczółek

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku.  Przygotowujemy  się do niego  bardzo starannie. Grupa "Pszczółek" wykonała ciekawe prace plastyczne, na których króluje Mikołaj. Dzieci przygotowały również montaż słowno - muzyczny, który zaprezentowały przed wyjątkowym Gościem. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością.  Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać.   Pięciolatki opowiadały Mikołajowi o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są grzeczne. Po wspaniałych występach dzieci nadeszła wyczekiwana chwila - Mikołaj wręczał każdemu dziecku paczkę, a prezenty były wspaniałe: zabawki, gry rodzinne no i przede wszystkim słodycze, które ufundowała Rada Rodziców. W tym dniu, wraz z pozostałymi grupami, spotkaliśmy jeszcze Świętego Mikołaja pod Urzędem Gminy, taka podwójna niespodzianka. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci. Zdjęcia z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Galeria foto