Anna Sojka-Durejko

Bieżące wydarzenia

PASOWANIE PSZCZÓŁEK

„Pasowanie na przedszkolaka" to  wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które od września rozpoczęły swoją kolejną przygodę z przedszkolem. Dla pięciolatków było to ogromne przeżycie, trzymały się bardzo dzielnie, jak przystało na "starszaki". Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyk,  śpiewały głośno piosenki oraz wykonały improwizacje muzyczne metodami B.Strauss i Z.Tomaszewskiej, oczywiście otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Zanim złożyły uroczystą przysięgę "Pszczółki" zaprezentewowały program artystyczny, po czym Pani Dyrektor Barbara Szczawik za pomocą „czarodziejskiego ołówka"  dokonała uroczystego „Aktu pasowania". Nie zabrakło życzeń i słodkich upominków od zaproszonych gości oraz dyplomów i książeczek od Rady Rodziców dla każdego dziecka. Uwieńczeniem uroczystości był wspólnie spędzony czas i  słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielki.