Anna Sojka-Durejko

Bieżące wydarzenia

Święto Babci i Dziadka

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest  obchodzony dnia 20 stycznia w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.  Do najmłodszej grupy tego dnia licznie  przybyli nasi najukochańszy Goście: Babcie  i Dziadkowie . Grupa „Żabek” przedstawiła swój program artystyczny , w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.  Dumni  babcie i dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy  reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci  dla swoich Gości zaproszonych przygotowały laurki oraz wręczyły już wcześniej przygotowane upominki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, pokazać ulubione zabawki, czy pokazać porozmawiać.

Kochani!
Z okazji Dnia Babci i Dziadka
życzymy Wam wszystkiego o czym marzycie
i pragniemy Wam podziękować
za Wasz trud i ciężką pracę.