Anna Sojka-Durejko

Bieżące wydarzenia

Wizyta w zerówce

We wtorek dzieci z grupy "Pszczółek" odwiedziły zerówkowiczów w Szkole Podstawowej w Widuchowej. Niektóre z nich po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły toteż  było to dla nich nie lada przeżycie - długie korytarze, hałas, dużo dzieci. Przedszkolaki zostały bardzo miło przyjęte przez uczniów, którzy przygotowali dla nich ciekawe zabawy. Dzieci miały także okazję usiąść w ławkach. Następnie przedszkolaki odwiedziły korytarze, sekretariat,  a także bibliotekę. Wizyta w szkole była bardzo przyjemna i miła.  Przedszkolaki czuły się tam bardzo dobrze i po powrocie do przedszkola chętnie opowiadały wrażenia z wycieczki.  Mamy nadzieję, że po wakacjach bez stresu i z uśmiechem na twarzach przekroczą próg szkoły.
Pani Paulinie - nauczycielce i dzieciom, którzy przyjęli nas tak serdecznie,
bardzo dziękujemy!
Galeria foto