Piknik u Państwa Stacherów nad Odrą

Jak co roku i również w tym roku, 12 czerwa 2019r., dzieci z naszego przedszkola odwiedziły Państwa Stacherów, którzy mieszkają przy Odrze i goszczą nas w cudownym ogrodzie. Pan Eugeniusz i Pani Irena są dziadkami naszych wychowanków, Igora i Kasi, a ich mama pracuje w Nadzorze Wodnym i o rzece Odrze mogli nam wiele opowiedzieć.

W ogrodzie, dzieci korzystały z wielu atrakcji: ślizgawek, bujawek, piaskownicy, karuzeli, grały w piłkę, korzystały z drewnianego domku i wylegiwały się na trawie. Gospodarze ugościli nas słodkościami,napojami, owocami, smażoną kiełbaską i frytkami.        Był to super aktywnie spedzony czas. Dzieci podziękowały Państwu Stacherom i Pani Kamili za cudowne przyjęcie, poczestunek i atrakcje.

Dziękujemy jeszcze raz z całego serca naszym przyjaciołom!