Dzień Kobiet - niech każdy się dowie, że dziś Święto Kobiet"

Mimo tak wczesnego wieku, dzieci z naszej grupy, bardzo radośnie obchodziły dzisiaj Międzynarodowy Dzień Kobiet. Od samego rana, chłopcy byli poruszeni i zaangażowani  w przygotowanie upominków i życzeń dla swoich koleżanek. Niektórzy przynieśli też kwiaty i słodkości  z domu, za co bardzo dziękujemy.

Wszyscy koledzy wręczyli swoim koleżankom, bukiety, dyplomy i słodkości. Po życzeniach i śpiewach, gościliśmy się przy poczęstunku. Najwięcej frajdy sprawiły dzieciom zabawy muzyczno – ruchowe z chustą animacyjną, piłeczkami, piórkami i balonami.„Wychowanie do wartości”  to kolejny program edukacyjny, który realizujemy w przedszkolu. Okazywanie gestów sympatii, wyrażanie szacunku do rówieśników i osób starszych, obdarowywanie podarunkami na różne okazje, wspólne obchodzenie urodzin, to szczególne okazje na wdrażania takich wartości jak: szacunek, przyjaźń, solidarność. Takie wydarzenia jak dzisiaj bardzo integrują dzieci w grupie i rodzą nowe przyjaźnie.