Wizyta z Bibliotece Publicznej

Dnia 6 marca 2019r. dzieci z grupy "Żabek" odwiedziły miejscową Bibliotekę Publiczną. Pani Nina i pani Dorotka bardzo ucieszyły się na widok tak małych dzieci, które mimo tylko trzech lat, wykazują zainteresowania czytelnicze.

„Żabki” podziwiały  to miejsce, gdzie rzędami stoją regały z wieloma książkami. Usłyszały od Pań na czym polega ich praca, jak można wypożyczać książeczki, jakie są ich rodzaje. Największą aktywność wykazały podczas rozmowy o zasadach szanowania książeczek, gdyż  poznały Kodeks Małego Czytelnika na zajęciach w przedszkolu , znają te zasady i będą je stosować. Dzieci podziękowały Paniom za miło spędzony czas i nowe informacje o książkach. Nasze skromne bukieciki kwiatów ucieszyły panie Bibliotekarki. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcony nam czas i przybliżenie tego – magicznego miejsca.