Ostatnie Urodzinki w grupie Pszczółek

Dziasiaj, 20 czerwca 2018r. w naszej grupie odbyła sie wyjątkowa uroczystość. Sześciu naszych kolegów, których urodziny wypadają w czasie wakacji, obchodziło z nami swoje święto. Jubilaci wyglądali dostojnie i po królewsku.

W trakcie roku szkolnego wiele razy obchodziliśmy Urodziny naszych koleżanek i kolegów zgodnie z kalendarzem. Bardzo lubiliśmy przeżywać wspólnie ten ważny dzień w życiu każdego dziecka. I tym razem nie zabrakło pięknych życzeń, prezentów, gromkiego "Sto lat" i słodkości. Ponadto bawiliśmy się wspólnie do znanych zabaw i melodii, które poznawaliśmy w trakcie trzech lat pobytu w przedszkolu. Już jutro pożegnanie, ważny dzień! Dziękujemy za wspólne świętowanie i "królewskie urodzinki".