Wizyta w Szkole Podstawowej

Dnia 14 czerwca 2018r. przedszkolaki odwiedziły Szkołę Podstawową w Widuchowej, do ktorej już niedługą będą uczęszczały. Ugościła nas klasa III B i ich wychowawczyni Pani Barbara Gołąb. Przy tej okazji jeszcze raz bardzo dziękujemy za zajęcia i miło spędzony czas.

Dzieci mogły zasiąść do  ławek szkolnych, o których tak wiele im mówią inni. Pani Barbara przygotowała dla dzieci niespodziankę i zadanie plastyczno - techniczne. Zadaniem dzieci było rozpoznanie niektórych figur i złożenie z kwadratu "Mini koszykówki". Przedszkolakom pomagali starsi koledzy i koleżanki, pokazywali krok po kroku jak składać tajemniczy koszyk. Zadanie zostało wykonane prawidłowo i w całości. Wszyscy otrzymali gratulacje i podziękowanie. Słodkim poczestunkiem i piosenką dzieci pożegnały się. Pani Basia pokazała też przedszkolakom sale klas "O" , w których będą  przebywały nasze przedszkolaki , już od września br.  W ych salach będą czekały na dzieci kolorowe ławki i zabawki. Już nie mogą się doczekać!