Urodzinki Antosia.

Dnia 13 czerwca br. w naszej grupie "Biedronek" obchodziliśmy Urodzinki naszego kolegi Antosia. Antoś obchodzi urodziny w czasie wakacji, ale jak już wspominaliośmy, mamy taką zasadę, aby urodzinki z okresu wakacyjnego obchodzić z grupą przed wakacjami. Bo każdy nasz przedszkolak lubi świętować ten ważny dzień z rówieśnikami w przedszkolu.

Koleżanki i koledzy, składali życzenia, wręczali laurki, prezenty, własnoręcznie kolorowane ilustracje. Dzieci prezentowały swoje życzenia i uściski. "Biedronki", wspólnie odśpiewały "Sto lat" i bawiły się do dźwieków wesołej muzyki z chustą animacyjną. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku. Antoś wraz z rodzicami przygotował dzieciom upominki i wręczył je podczas uroczystości. Jedna z zabawek świeciła, co wywołało wiele radości. Dziękujemy za prezenty i ucztę.  Bardzo lubimy ten wspólny czas, który jest świetną okazją do integracji grupy.