"Moja rodzina" w grupie "Biedronek".

W ostatnich dniach, z uwagi na zbliżające się święto Mamy, w grupie "Biedronek" blok tematyczny "Rodzina razem się trzyma". Przedszkolaki utrwaliły pojęcia, nazwy, odpowiadały na pytania - dlaczego rodzina jest ważna.  Przyniosły zdjęcia swoich rodzin    i pięknie opowiadały o wspólnych zabawach, podróżach, o swoich bliskich.

Ze względu na bliski Dzień Mamy i późniejsze Święto Taty, wiele aktywności nakierowanych było na tworzenie laurek, prezentów, portretów i przygotowania występu artystycznego. Dzieci, z wielkimi uczuciami i wzruszeniem recytowały wiersz       o mamie i tacie oraz śpiewały tematyczne piosenki. Swoje przepiękne laurki z życzeniami dla mamy mają przekazać swoim mamom w niedzielę, w dniu ich święta.