"KSIĘGA MOCY" w grupie "Żabek".

Dnia, 22 maja br. w naszej grupie "Żabek" powstała pamiątkowa "KSIĘGA MOCY".  W tej magicznej księdze, każda "Żabka" zamieściła swoja Kartę ze zdjęciami,                           z kolorowymi samodzielnymi rysunkami oraz z informacjami o swoich ulubionych potrawach, kolorach, zwierzętach czy zabawkach.

Wcześniej przedszkolaki opowiadały o swoich mocnych stronach, opowiadały o tym, co lubią robić i w czym są dobrzy. Jedni pieknie malują, rysują, inni układają klocki, puzzle, spiewają czy tańczą, szybko biegają i grają w piłkę, jeżdżą na rowerze. Nie jest latwo oceniać siebie, ale każda "Żabka" potrafiła wymienić nawet dwie, czy trzy umiejętności,które posiada. Pomogły im też zdjecia z różnych aktywności w ciagu roku szkolnego, które pani przygotowała dla każdego dziecka. Z wielkim wzruszeniem, przedzkolaki ogladały siebie w różnych działaniach i wspominały. Była to świetna okazja do budowania poczucia własnej wartości i integracji. "Księga Mocy" pozostanie z nami na pamiątkę.                         Działanie, realizowane w ramach projektu edukacyjnego "Mały Badacz i odkrywca".