Dzień Mamy i Taty w grupie Biedronek

„Mamo, tato żyj sto lat!” –  tak śpiewały dzieci z naszej grupy dla swoich rodziców, którzy przybyli do przedszkola z okazji ich święta , dnia 26 maja 2017r.

Na rodziców czekała pięknie przystrojona sala, dzieci  w uroczystych strojach oraz własnoręcznie przygotowane prezenty. Dzieci bardzo natrudziły się, aby przygotować bukiety, serca, torebki i bransoletki dla rodziców. Program artystyczny, recytacje, śpiewanie piosenek oraz tańce  bardzo podobały się rodzicom, dały im wiele radości i wzruszeń. Dzieci zebrały gromkie brawa i wspólnie z rodzicami zasiedli do poczęstunku. Bardzo dużo frajdy i dobrej zabawy przeżywaliśmy podczas wspólnej zabawy w „Krasnoludka”. Rodzice i dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywali śmieszne zadania. Nasze wspólne spotkanie bardzo zintegrowało grupę, zacieśniło więzi rodzinne. Dzieci poprzez swój występ i wspólne przeżywanie święta okazały swoim rodzicom podziękowanie i szacunek.