Konkurs grupowy „Najbardziej pomysłowa pisanka 2017” – rozstrzygnięty.

Dnia 31 marca 2017r., w grupie „Biedronek” zostały ogłoszone wyniki oraz wręczono dyplomy i nagrody wszystkim uczestnikom grupowego konkursu  „Najbardziej pomysłowa pisanka – 2017”.Dzieci i często rodzice, wykazały się dużą pomysłowością, kreatywnością i starannością.

Pisanki, wyklejanki, przypinanki i inne ciekawe jajka podobały się wszystkim i trudno było zdecydować, która najpiękniejsza. Dyplomy – wyróżnienia oraz nagrody, w których udział miał również sponsor Pan Remigiusz Beczer, otrzymali:

Bachur Szymon, Beczer Hubert, Hernik Kinga, Korczyński Mikołaj, Korkuś Hubert, Mazur Zosia, Mikołajczyk Olaf, Pawłowska Nadia, Stawicki Jakub, Stopczyński Hubert oraz Wicher Kornelia.

Gratulujemy wszystkim i dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie.  Pisanki konkursowe zostaną przekazane na Kiermasz Ozdób Świątecznych, który odbędzie się dnia 9 kwietnia 2017r., a pieniążki ze sprzedaży zasilą konto Rady Rodziców. Pięć prac weźmie udział w Ogólnopolskim Konkursie „Tradycje wielkanocne - Pisanka 2017” organizowanym  przez Ogród Jordanowski w Poznaniu. O wynikach napiszę wkrótce.