DZIEŃ DZIECKA

W słoneczne, piątkowe przedpołudnie, wszystkie dzieci z naszego przedszkola zebrały się w ogrodzie przedszkolnym, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka.
To jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. Tego dnia pojawiło się mnóstwo kolorowych balonów i piękna dekoracja, które rozweselały naszych milusińskich. Od rana panowała radosna atmosfera, a na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Wspólne świętowanie rozpoczęło się od przywitania wszystkich i złożenia życzeń wszystkim dzieciom. Wszyscy zaśpiewali dla Naszych przedszkolaków głośne 100 lat. Następnie p. Małgosia poprowadziła zabawy taneczne to piosenek „ Bella Ciao”, „Gramy na gitarze”, oraz „ Lets Twist Again”.
Na pożegnanie dzieci otrzymały, pamiątkowe medale. Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci. W imieniu pani Dyrektor i pracowników przedszkola wszystkim dzieciom życzymy dużo radości podczas codziennego poznawania świata.
Koordynator : Małgorzata Furman