DZIEŃ MAMY I TATY

Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowujemy każdego roku – to Święto MAMAY I TATY. Ta wyjątkowa uroczystość w naszym przedszkolu obyła się dziś 25 maja. Najmilszych gości zaprosiła grupa Biedroneczek.
Przedszkolaki bawiły swoich gości montażem słowno-muzycznym. Piękne wiersze, przeplatane tańcami do piosenki „BELLA CIAO” , oraz  Viki Gabor - Kayah „ RAMIĘ W RAMIĘ” . Występ dopełnił wiersz pt. „Kto Ty jesteś”, oraz taniec z rodzicami „ Lets Twist Again”. Rodzice w ogromnym skupieniu i wzruszeniu słuchali życzeń i powydziwiali program artystyczny w wykonaniu swoich pociech i niejedna łezka pojawiła się w rodzicielskim oku.
Na zakończenie dzieci w pięknych strojach składały życzenia swoim najbliższym i wręczyły samodzielnie wykonane upominki. Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólne biesiadowanie przy stole i miłe rozmowy.
BARDZO DZIĘKUJĘ RODZICOM ZA OBECNOŚĆ , ORAZ PRZYGOTOWANIE POCZĘSTUNKU NA TĘ WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ.