Nasze początki w Żabkach.

Pierwsze kroki w przedszkolu dla najmłodszych dzieci to ogromne przeżycie. Dzieci i rodzice wylewają nieraz całe morze łez. W naszej grupie "Żabek", również łzy są obecne, ale mijają i z każdą chwilą każde dziecko staje się dzielnym przedszkolakiem.

Dzieci poznały już pomieszcenia, zabawki, swoje panie. Zapamiętują rytm dnia, wiedzą, że prócz zabawy myjemy ręce, jemy posiłki, śpiewamy, tańczymy, robimy prac plastyczne i uczymy się samodzielność w szatni. Maluszki świetnie sobie radzą, choć bardzo preżywają rozstanie z rodzicami, chętnie uczestniczą w propozycjach różnych aktywności. Gratulujemy im  z całego serca. Każdego dnia lepiej się poznamy,  polubimy pobyt w przedszkolu, wśród rówieśników.