BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to czas zabaw, gdzie urządzamy Bale… nasz odbył się  w środę 1 lutego. Kolorowe stroje, skoczna muzyka i bajeczny wystrój przedszkola, który został przygotowany przez wszystkich pracowników przedszkola, za co serdecznie dziękujemy. W tym roku za sprawą funduszy,  częściowo opłaconych z Rady Rodziców oraz wpłat od dzieci,  zabawę  uatrakcyjniła i przeprowadziła firma "Elmo urodzinki" ze Szczecina.
Tematyka tegorocznego Balu „Zimowa Kraina” bardzo zachwyciła przedszkolaki, maskotka Olafa wzbudzała sporo pozytywnych emocji i wrażeń. Wszyscy byli podekscytowani i chętni do wesołych zabaw. Przy dźwiękach tanecznej muzyki, dzieci wykonywały wiele zadań tanecznych, bawiąc się doskonale. Dużo emocji towarzyszyło dzieciom podczas rywalizacji w zadaniach proponowanych przez prowadzącą Elzę. Wiele okrzyków radości towarzyszyło dzieciom podczas zabaw z  bańkami. Nie zabrakło też słodkiej niespodzianki - pyszna wata cukrowa, którą „kręciła” Przewodnicząca Rady Rodziców-Andżelika Szmiłyk - bardzo dziękujemy.  Każdy dziś poczuł się gwiazdą, dzieci bowiem prezentowały swoje stroje na czerwonym dywanie i oczywiście nie zabrakło pamiątkowych zdjęć z Olafem i Elzą. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Za rok kolejny Bal….
Koordynatorka Małgorzata Furman