"Kartka na Dzień Kobiet" - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny.

"Pszczółki" - gratulacje i podziękowania! "Gorąco dziękujemy za udział w IV Ogólnopolskim Konkursie Freblowskim „Kartka na Dzień Kobiet". Wraz z serdecznymi pozdrowieniami przesyłamy dyplom uczestnictwa w naszej akcji. Wszystkie kartki zostały przekazane wspaniałym Kobietom.Listę instytucji zamieściłyśmy m.in. na stronie Przedszkola nr 43 w Lublinie. Organizatorzy z Przedszkola w Lublinie: Z wyrazami szacunku  Katarzyna Małek   Małgorzata Wrona"

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za wyrażenie zgodny na udział w tej szlachetnej akcji. Cel konkursu - przekazanie kartek z życzeniami chorym i samotnym konietom, zapewne wpływa na postawę moralną naszych dzieci i uwrażliwia  na drugiego człowieka. Każde dziecko otrzymuje pamiątkowy Dyplom.                                                                            Wychowawczyni