Dom, w którym mieszkasz i "Rady na pozytywne myślenie".

W ostatnim tygodniu lutego w grupie „Pszczółek” tematy związane z domem, z miejscem zamieszkania, z kim mieszkamy i domy zwierząt. Dzieci poznały też literę „D”, wykonały przestrzenny domek z papieru.

Wykonały też plakat „Młodsi starszym pomagają”, nagrały też życzenia z programem artystycznym dla babć i dziadków z okazji ich święta. Bardzo aktywnie uczestniczyły w interaktywnych Warsztatach Literackich „Misiowej Mamy – Anety Konefał” pod nazwą „Misiowe recepty na pozytywne myślenie”. Doskonale wiedzą teraz, co znaczy myśleć pozytywnie, znają rady na zmartwienia, wiedzą kto to optymista. Zaplanowały swój najlepszy dzien w przedszkolu, rozpoznwały i nazywały emocje, rysowały swoje "recepty" i pomysły na pozytywne myślenie i smutki. Był to bardzo pracowity tydzień różnych aktywności.