Dzień Kobiet w „Biedronkach”.

Dzień 8 marca jest Międzynarodowym Świętem Kobiet i w naszej grupie też był uroczyście obchodzony. Chłopcy od samego rana byli poruszeni i zaangażowani w przygotowanie upominków oraz kawiatów dla pań i swoich koleżanek.

Tego dnia wszyscy byli dla siebie mili, chłopcy składali życzenia, wręczali upominki. Takie wydarzenia bardzo integrują grupę. Dzieci wspólpracowały w grupach przy pracach plastycznych, kolorowały plac budowy z uwagi na tygodniowy blok tematyczny o zawodach. Powstał duży, kolorowy plac budowy z pracownikami, z czterech części wielkogabarytowej kolorowanki.  Współpraca wyglądała pięknie. Przy tej okazji bawiliśmy się też klockami i piłeczkami w podaj cegłę, przy dźwiękach muzyki. Dzieci ćwiczyły również oddychanie i dmuchanie z „ Panem Rękawiczką” i sprawność rączek segregując klamerkami kolorowe pompony.  Był to bardzo miły i pracowity dzień, a przy okazji piękne Święto i zabawa.