Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Pszczółkach

Dzień 6 grudnia był w przedszkolu dniem magicznym, wyjątkowym, gdyż dzieci odwiedził Święty Mikołaj. Wielka radość zapanowała wśród dzieci, gdyż znalazły pod choinką wiele prezentów.

Nasz wyjątkowy gość opowiedział dziciom jak trudną ma pracę, jak długo do nich jechał i jak bardzo cieszy się na ich widok. Przedszkolaki nie były pewne, czy każdy dostanie prezent, niektóre z niepokojem spoglądały na tajemiczą postać.Z wielkim zaangażowaniem dzieci recytowały wiersz, śpiewały piosenkę o Mikołaju i bawiły się ruchem do melodii Jingle Bells. Niektóre starszaki narysowały laurkę i wręczyły ją  Mikołajowi, co bardzo go ucieszyło. Na poczęstunek Mikołaj otrzymał pierniczki i mleczko. Wielkim przeżyciem było otrzymanie prezentu i zdjęcie z Mikołajem. To spotkanie,na pewno zostanie w pamięci małych dzieci i będą znów za rok, 6 grudnia czekały na kolejne.

Z wielkimi emocjami spożywały słodki poczęstunek. Jeszcze większe emocje towarzyszyły dzieciom podczas zabaw na śniegu, gdyż spadł pierwszy śnieg, tej jesieni i można było ulepić bałwanka.