Witamy Wiosnę

W dniu 21 marca dzieci z naszej grupy świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od pożegnania się z Panią Zimą i zabaw związanych z tematyką pór roku  Najbardziej oczekiwaną częścią dnia było zrobienie Pani Wiosny. Żabki samodzielnie ozdobiły kukłę w piękne kolorowe kwiaty. Po wykonaniu Pani Wiosny dzieci radośnie maszerowały wokół Wiosny w rytm piosenek o tematyce wiosennej. Nie zabrakło wspólnego tańca z Naszą Panią Wiosną. Na zakończenie złożyły obrazki z kilku części. Następnie przedszkolaki Naszą Wiosnę zaprowadziły do ogrodu przedszkolnego, gdzie teraz można ją podziwiać, a następnie wraz z paniami udały się na spacer w poszukiwaniu wiosny. Wszystkie dzieci otrzymały medale.