Święto Przedszkolaka

Dnia 20 września 2021r. w naszej grupie "Pszczółek" mieliśmy dzień pełeń wrażeń i radości. Wspólnie świętowaliśmy "Dzień Przedszkolaka". W kolorowej,pięknie przystrojonej sali, dzieci bawiły się do muzyki i piosenek o Przedszkolakach, wykonywały zadania sprawnościowe i sportowe.

Każde z dzieci wykazało się wieloma umiejętnościami i kompetencjami, każde dziecko zasłużyło na miano "Wzorowego Przedszkolaka". "Pszczółki" potrafią śpiewać, tańczyć, utrzymywać koncentrację i równowagę w chodzeniu z jajkiem na łyżce oraz z workiem na głowie, porafią chwytem pesetkowym zebrać klamerką pompony, dekorują papierowe korony, szybko reagują na sygnał nauczyciela w zabawie, rozpoznają swoje kapcie i sprawnie je ubierają, są aktywni i koleżeńscy. Te wszystkie zabawy i konkurecje odbywały dzieci z ogromnym zaangażowanie, z emocjami i z motywacją. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy Order, naklejkę oraz słodki upominek. Nie zabrakło słodkiego, wspólnego poczęstunku.

Był to dzień pełen, aktywności, zabawy i życzliwości.