Pierwsze dni w "Pszczółkach" - Urodziny Juleczki.

Dzieci z grupy „Pszczółek” wraz z rodzicami oraz innymi przedszkolakami bardzo uroczyście przywitały Nowy Rok Szkolny 2021-2022. Spotkania po wakacjach były bardzo żywiołowe i radosne, dzieci chętnie opowiadały o swoich wakacyjnych wyjazdach i przygodach. W pierwszych dniach ustaliliśmy też „Kalendarz Urodzin”, ustaliliśmy, że będziemy je obchodzili wspólnie z grupą.

Pierwsze „Grupowe Urodzinki” już za nami. Nasza koleżanka Juleczka, właśnie obchodziła 5 urodziny. Dzieci odśpiewały „Sto lat”, przekazały prezenty, życzenia, uściski. Juleczka, ubrana w koronę, tańczyła wspólny taniec oraz częstowała dzieci słodkościami. Wszyscy bardzo lubimy takie wydarzenia.

Przedszkolaki wykonały już pierwsze prace, rysowały pszczółkę według kodu, wypełniały kolorem oraz rysowały szlaczki grafomotoryczne na ulach dla pszczółek.

Mamy nadzieję na rok pełny wrażeń, przeżyć, zabaw, śpiewu, tańca oraz dobrej edukacji, która przybliży dzieci do „gotowości szkolnej”.