Zdalne nauczanie tydzień 2 "Zdrowo i Sportowo".

W mienionym tygodniu, w ramach zdanego nauczania,w grupie "Biedronek" zajmowano się tematem sportu w bloku tematycznym "Zdrowo i sportowo". Dzieci poznawały różne dyscypliny sportowe, zdobywały informacje o tym, że "sport to zdrowie".  Wiedzą, że gimnastyka, uprawianie sportu, zdrowe odżywianie, są bardzo ważne w życiu każdego człowieka.

Przedszkolaki podejmowały bardzo różne aktywności w domu, brały udział w wielu proponowanych ćwiczeniach muzyczno - ruchowych, rozwijały sprawność fizyczną.Wykonały  kreatywne, pomysłowe prace plastyczne i stworzyły "domowe tory przeszkód". "Domowy tor przeszkód"  spowodował wielkie zainteresowanie i udzieci, które z dużym zaangażowaniem i kreatywnością prezentowały swoje pomysły. Dzieci rozwijały też kompetencje matematyczne, utrwalały pojęcia wielkości "duże - małe", łączenie w pary, przelicanie na konkretach."Biedronki"  wykazały się ogromną pracowitością. Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom, za zaangażowanie i za nadsyłanie licznych dowodów aktywności dzieci. Na koniec "sportowego tygodnia"  dzieci wykonały dla siebie zasłużone medale, dla "Super sportowca".