DZIEŃ MAMY I TATY

Dnia 26 maja w naszym przedszkolu odbyła się niezwykła Uroczystość. Wspaniałymi gośćmi byli Rodzice, dla których nasze dzielne Pszczółki przygotowały piękną niespodziankę, wyjątkowe artystyczne występy. To pierwsze spotkanie po bardzo długiej przerwie.

Dzieci bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką i tańcem  podziękować Rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. heartPodczas przedstawień nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez, bo która Mama i który Tata je powstrzyma, gdy usłyszy takie słowa „ Kocham Cię mamo i tato za to, że…”. Dzień mamy i taty połączyliśmy z działaniem z Naszego programu pt. "Czystość , ruch i witaminki dla chłopczyka i dziewczynki".

Po występach rozpoczęła się druga cześć spotkania wspólne zabawy i gry z rodzicami. Zaczęliśmy od wspólnego tańca „Jeruzalem” a potem było przeciąganie liny, zabawa kubeczkami i chustą animacyjną, torem przeszkód. Największą frajdą była zabawa w chowanego, gdzie dzieci musiały znaleźć swoich rodziców schowanych w każdym możliwym miejscu na podwórku . Uroczystość mimo niesprzyjającej pogodzie przebiegła w cudownej atmosferze. Po pięknych występach i zabawach przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom upominki. Wspólna zabawa i występy dostarczyły wszystkim wiele radości i szczęścia.

DZIĘKUJĘ BARDZO RODZICOM ZA UDZIAŁ , SUPER ZABAWĘ  I POCZĘSTUNEKheartsmiley