Bal karnawałowy w "BIEDRONKACH".

Dnia 29.01.2021r. w naszej grupie „Biedronek” odbył się „Bal Karnawałowy”. To  radosne  wydarzenie  przynosi dzieciom niezapomnianych przeżyć i wrażeń. Każde dziecko przybyło do przedszkola przebrane za  zwierzątka, za bohaterów znanych bajek czy Superbohaterów.

Wśród nas pojawiły się królewny, księżniczki, Harry Potter, policjanci i policjantki, strażak, piłkarz, kotki, króliczki, biedronki i wiele innych przebranych osób. Nasza sala mieniła się wieloma kolorami balonów, wstążek i innych lśniących ozdób. Wszyscy byli podekscytowani i chętni do wesołych zabaw. Przy dźwiękach tanecznej muzyki „Biedronki” wykonywały wiele aranżacji tanecznych, bawiły się w „Pociąg z przystankami”, „Tańczyły na gazetach”, grały muzykę na gazetach, tańczyły wśród baniek mydlanych. Wiele frajdy przeżyły dzieci podczas „Bitwy na papierowe śnieżki”, było śmiesznie i radośnie. Ogromne emocje towarzyszyły dzieciom podczas „Wystrzałowej zabawy balonowej”, bo musiały przekuć nadmuchany balon, który krył w sobie zagadkę do naśladowania ruchem. Dzieci krzyczały z radości podczas trzaskających balonów. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku, na który rodzice dostarczyli upieczone babeczki, popcorn i inne smakołyki. Serdecznie im za to dziękujemy.

Pełni wrażeń, zmęczone i zadowolone dzieci wracały do domów. Pamiętajcie, że zawsze w Karnawale urządzamy bale i za rok znów będziemy się bawić i tańczyć.