Święto Babci i Dziadka - przygotowania, prezentacje.

W tym roku Święto Babci i Dziadka  obchodzone było zupełnie inaczej niż lata wcześniej. Ze względu na pandemię, dziadkowie nie mogli gościć w przedszolu, dlatego dzieci przygotowały swoją prezentacje życzenia recytację, śpiew i tańce, nagrane na nośniki elektroniczne.

Przygotowania trwały cały tydzien. W bloku tematycznym dzieci, poznawały swoje rodziny, członków rodzin, sporządzały swoje drzwo genealogiczne. Z ogromnym zaangazowaniem uczyły się wierszy, piosenek i aranżacji ruchowych. Dnia 22 stycznia, dzieci pięknie wystrojone, zaprezentowały  swój program artystyczny. Laurki, bukiety, serduszka i portrety przedszkoalaki zabrały do domów, aby przekazać dziadkom w ich domach. Nagrania zostały udostępnione, aby każda babcia i dziadek mógł obejrzeć go sobie przy pomocy rodziny. Mamy nadzieję, że taka nowoczesna forma prezentacji, sprawi Dziadkom i Babciom wiele radości. Jeszcze raz składamy serdeczne życzenia zdrowia i długiego, pięknego życia.