KONKURS PT. „KARMNIK DLA PTAKÓW”

Wychowawczyni grupy pszczółek Pani Małgosia ogłosiła w dniach od 16 do 23 stycznia konkurs plastyczno-techniczny pt. „ Karmnik dla ptaków” z udziałem rodziców. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy płaskiej lub przestrzennej karmnika. Do konkursu zgłoszono 7 prac. Wszystkie karmniki zachwyciły wszystkich swoją pomysłowością , kreatywnością jak i estetyką wykonania. I miejsce zajęły karmniki Alicji i Gabrysia; II miejsce otrzymał Antoś i Pola; III miejsce przypadło Nataszy, Dwie nagrody za udział powędrowały do Malwiny i Leona.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. A każdy karmnik znalazł wyjątkowe miejsce na Naszym placu przedszkolnym. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem teraz dbają by w karmnikach znalazły się okruszki chleba, by pomóc ptaszkom przetrwać zimę.

DZIĘKUJĘ RODZICOM , DZIADKOM ZA WSPÓLNE WYKONANIE Z DZIECKIEM KARMNIKA DLA PTAKÓW