Święta tuż, tuż.

W ostatnim tygodniu dzieci z grupy "Biedronek" pracowały w grupie łączonej z "Pszczółkami". Był to swietnyt czas integracji, wzajemnego poznania się i wspólnych aktywności.

To, że "Mikołajki" nie odbyły się w stosownym czasie, nie przeszkodziło "Mikołajowi" pozostawić dzieciom prezentów pod naszą choinką w sali. Wielka radość zapanowała wśród dzieci, kiedy okazało się, że czekały na nas wspaniałe prezenty. Przy tej okazji jeszcze raz serdecznie dziekujemy Mikołajom!!! Z wielką energią i ochotą dzieci poznawały zwyczaje związane ze  Świętami Bożego Narodzenia, wykonywały zadania z Kalendarza Adwentowego, wykonywały ozdoby papierowe na choinkę, bawiły się i czarowały "papierowy śnieg". Starszaki poznały literke C,c oraz cyfrę 8, wszyscy bawiliśmy się  w zabawy matematyczne z piłeczkami. Dzieci śpiewały kolędy, grały na instrumentach, kubkach, improwizowały taniec ze śniegiem. Przedszkolaki przygotowały swoim rodzicom "Świąteczną laurkę z życzeniami", którą otrzymały do domu. Był to bardzo pracowity tydzień i bardzo przybliżył dzieciom tematyką zbliżających się Świąt.