BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy w naszej grupie wyczekiwany był od bardzo dawna. To atrakcja bardzo lubiana przez dzieci, która dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było i u nas w dniu 29.01.2021r. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. W naszej sali można było spotkać królewny, księżniczki , Panią Wiosnę, lekarza, Batmana, Harry Pottera, Czerwonego kapturka, pieska i wiele innych cudownych postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Pszczółki tańczyły do super przygotowanej muzyki, która była skoczna i rytmiczna. Były również zabawy np. z krzesełkami i bańkami mydlanymi. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku dzieci mogły posilić się pysznościami. Największy zachwyt wywarł na dzieciach pozostawiony przez św. Mikołaja worek z prezentami. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.