ZDALNE NAUCZANIE 1 "ZIMA , ZIMA"

W drugim tygodniu grudnia pracowaliśmy zdalnie. Dzieci wraz z rodzicami w poranny poniedziałek podzielili się z nami cudownymi zdjęciami swoich prezentów, które zostawił im  Św. Mikołaj pod poduszką. Dzieci poznały literę S,s, cyfrę 7, poznały charakterystyczne oznaki zimy. Zapoznały się ze zjawiskami atmosferycznymi po obejrzeniu filmu edukacyjnego „Zima”. Wykonały cudowne prace plastyczne: złożyły z części obrazek Św. Mikołaja, wykonały pracę pt. "Zimowy krajobraz”, wykleiły dowolnym materiałem plastycznym literę S , czy chociażby wykonały karmnik dla ptaków z dostępnych rzeczy w domu.

Wielkie gratulacje za kreatywność i pomysły cudownych prac plastycznych. Dziękuję bardzo rodzicom za zaangażowanie heart