DZIEŃ BABCI I DZIADKA

19 stycznia okazał się  najcieplejszym dniem w roku, który sprawił wszystkim ogromną radość i wywołał uśmiechy na  twarzach wszystkich. Powodem takiej atmosfery był  obchodzony  w Naszej grupie Dzień Babci i Dziadka.
W tym dniu licznie przybyli nasi najukochańszy dziadkowie. Pszczółki przedstawiły swój program artystyczny , w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Oczywiście nie zabrakło życzeń dla kochanych babć i dziadków z okazji ich święta. Dumni dziadkowie chętnie wzięli udział we wspólnym tańcu ze swoimi wnuczkami i wnukami, oraz wykonali wszystkie zadania wyśpiewane przez dzieci.  Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a każdy wnusio mógł wręczyć laurki i  prezenty przygotowane własnoręcznie.Było to niezwykłe spotkanie.