DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 25 listopada "Pszczółki" uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie -pluszowe Misie opanowały naszą salę. Maskotki po kilkudniowej kwarantannie, wraz  ze swoimi małymi właścicielami, mogły  bawić się, świętować i uczyć.
Dzieci świętowanie rozpoczęły od wysłuchania opowiadania pt.„ Pluszowy miś, szmaciany miś”, oraz  poznały historię Święta Pluszowego Misia.  Dla dzieci w tym dniu przygotowałam wiele atrakcji:  dzieci ułożyły puzzle z misiami w formacie A4, były zabawy ruchowo–taneczne z misiem,  misiowe tańce. Niespodzianką dla pszczółek były odwiedziny misia. A na zakończenie każda pszczółka zrobiła sobie zdjęcie z misiem „Foto-budka”. Nie mogło zabraknąć miodu , który bardzo smakował przedszkolakom z waflami. Zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom niezwykłych przeżyć i emocji. To był naprawdę niezwykły i magiczny dzień pełen wrażeń.

Dziękujemy Pani Kasi Remis za pyszny miodek smiley