PASOWANIE PSZCZÓŁEK

Dzień 24 listopada  był wyjątkowy. Finał przygotowań do „Pasowania na Pszczółkę” osiągnął punkt kulminacyjny. Wszystko dopięte zostało na ostatni guzik. Dekoracje, dyplomy, upominki. Nasze przedszkolaki czekały z niecierpliwością, kiedy rozpocznie się ta wielka i ważna dla każdego uroczystość. Tego dnia dzieci wraz ze swoimi Paniami  przywitały w swojej sali Panią Dyrektor. Uroczystość rozpoczęła się od  występu Pszczółek. Dzieci pięknie wyrecytowały wiersz, zaśpiewały piosenki, zatańczyły taniec dla rodziców, których w tym dniu nie było z nami  z powodu pandemii COVID-19. Wykonały zadania, które pokazały,  że w przedszkolu można się świetnie bawić i dużo nauczyć, potem przyszła pora na ślubowanie. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Symbolem przyjęcia w poczet grupy Pszczółek, było dotknięcie ogromną kredką ramienia dziecka, przez panią dyrektor. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy  medal, dyplom i upominek.
Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci dzieci.