Pasowanie na Żabki

"Dziś w przedszkolu wielkie święto - bardzo ważne wydarzenie" - dnia 14 listopada 2019r. w naszej grupie odbyło się uroczyste "PASOWANIE na ŻABKI". Naszym dzieciom towarzyszyli rodzice, wychowawczynie oraz Pani Dyrektor Barbara Szczawik.

Przed Aktem Pasowanie, dzieci pięknie zaprezentowały swój program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły z rekwizytami i improwizowały ruchem. Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka poprzez dotknięcie magiczną kredką. Dzieci bardzo przeżywały ten moment, były dume i szczęśliwe. Przed Pasowaniem dzieci wygłosiły swoje Przyrzeczenie dotyczące właściwych zachowań w przedszkolu. Również rodzice złożyli swoje Przyrzeczenie dzieciom, że będą cieszyć się ich dzieciństwem, że będą przytulać i słuchać swoich dzieci. Każde dziecko dodatkowo odbijało paluszek na papierowej żabce z imieniem dziecka. Żabkowy staw będzie teraz ozdabiał naszą salę na pamiątkę tego wydarzenia. Przyjęcie dzieci do grona przedszkolaków odbyło się w atmosferze radości, w przyjaznej atmosferze. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały swoje umiejętności. Rodzice i panie nagradzali je oklaskami. Słodki poczęstunek ufundowany przez rodzicóworaz  upominki, ufundowane z pieniążków Rady Rodziców, dodatkowo umiliły tę uroczystość. Dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie i słodkości. Naszym „Żabkom” życzymy miłych chwil spędzanych w przedszkolu.