Przyszła jesień.

Przyszła jesień, to bardzo kolorowa i złota pora roku. Dary jesieni również odwiedziły naszą grupę "Żabek". Dzieci podziwiały przyrodnicze skarby: listki, kasztany, grzyby, orzechy i inne, pogłębiły swoją wiedzę o porach roku i ich charakterystycznych cechach.

Z dużą aktywnością i zaangażowaniem śpiewały, grały na instrumentach i tańczyły do piosenek o tematyce jesiennej. Dzieci grały również w "Kasztankową  grę" z kubeczkami, kupowały krople deszczu na zajęciach o monetach, wydzierały kolorowe listki z papieru.Dużo frajdy miały podczas oczyszczania  dywanu z kolorowych listków za pomocą słomki do picia. Wykonywały piękne prace plastyczne, rozwijały wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną. Efety tych prac można podziwiać na naszej "Galerii prac".

Galeria prac