Dzień Chłopaka w Biedronkach 2016

Dnia 30 września 2016r. nikt nie zapomniał, że świętujemy „Dzień Chłopaka”. W naszej grupie „Biedronek” chłopców jest wielu. Dziewczynki wraz z Paniami odśpiewały głośne: 100 lat i życzyły chłopcom radości i wielu wspaniałych przeżyć.

Chłopcy zostali obdarowani naklejkami pięknych samochodów oraz słodkościami. Wiele radości towarzyszyło nam podczas zabawy z chustą animacyjną. Po słodkim poczęstunku zabawiliśmy się współnie w „Wyginam śmiało ciało”. Był to bardzo miły dzień i integrujący grupę. Przy takiej okazji dzieci uczyły się wzajemnego szacunku i życzliwości podnosząc poziom swoich społecznych kompetencji.